Enzo Knol Steekt De Boel In De Hens – Towie Geen Huisdier

Enzo Knol thuis

Enzo is een lekker vuurtje aan het stoken met afval dat hij uit de prullenmand heeft gehaald. De regen buiten deert hem niet. Hij gebruikt gewoon een kartonnen doos om het vuurtje af te schermen.

Hij doet er ook nog wat gekleurd poeder bij waardoor het vuur blauw kleurt! En dan ook nog marshmallows roosteren! Heerlijk!

Towie is geen huisdier

Enzo gaat ook in de vraag waarom Towie zo vaak bij hem logeert. Dee had getweet dat Towie hun nieuwe huisdier is. Dat klopt niet.

De 18-jarige Fries (echte naam: Tjalling Hoekstra) heeft zojuist zijn huurcontract opgezegd. Totdat hij een nieuw huis heeft gevonden zal hij vaak bij Enzo logeren. En de populaire vlogger kan hem goed helpen met het YouTube-kanaal dat hij net is begonnen.

Het is weer een mooie vlog geworden waar je het warm van krijgt!

Zie ook: Enzo Knol met bureaustoel de weg op.

Auteur: H.

Deze site is geschreven door een volger van Enzo Knol. Dus NIET door Enzo zelf! Wil je de vlogger zelf bereiken dan kan je dat proberen via zijn Twitter-account of YouTube-kanaal. Enzo's eigen website is Knolpower.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *