De jongens van popgroep Zomaer zijn op bezoek bij Enzo. Ze hebben wat meegenomen voor Enzo en Dee: condooms! Ja voor de bekende condoom challenge!
Ook blijkt vooral Thomas een durfal te zijn! Hij doet een handstand op de Segway van de vlogger! Wel behoorlijk gevaarlijk!
Enzo’s handstand
Enzo durft wel zo een handstand, maar om dat ook op de rijdende Segway te doen? In plaats daarvan laat Enzo zijn eigen kunstjes zien. Uitkijken!
De jongens van Zomaer zijn al heel eventjes in een eerdere vlog voorgekomen. Dit keer zijn ze een groot deel van de vlog aanwezig en blijven ze mee-eten.
Dee met Zomaer optreden?
Wat je ook hoort in de video is dat de jongens van de popgroep best een mummer willen opnemen met Dee! Tot 3 keer toe waren ze dat van plan geweest. Er was alleen elke keer iets tussen gekomen.
Overigens, nog 2 dagen en Dee komt met haar nieuwe nummer op iTunes!
Zie ook: Enzo Knol rijzende ster.